16 Cambridge English - popis zkoušek FCE, CAE, CPE | UPLIFT Olomouc
Kurzy
Jazyková škola UPLIFT
Homepage » Kurzy » Příprava na zkoušky Cambridge English

Příprava na zkoušky Cambridge English


Přípravný kurz na zkoušku Cambridge English: Preliminary (PET)

PET je nejen nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge ESOL, ale také nejpopulárnější jazyková zkouška v České republice. Zkouška PET testuje praktickou znalost angličtiny na nižší středně pokročilé úrovni a ověřuje všechny čtyři jazykové dovednosti - čtení, poslech, psaný a mluvený projev. Hodnotí se také znalost gramatiky a slovní zásoby. Tyto znalosti jsou ověřovány na materiálech vycházejících z každodenních situací. PET je základní zkouškou na úrovni B1. Pokud zkoušku PET složíte, dostanete certifikát University of Cambridge ESOL Examinations, který platí celý život. Náš přípravný kurz Vám k němu pomůže.

Vstupní úroveň A2-B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Počet hodin týdně: 1 (1 x 90 minut). Výukový materiál: PET Result. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 3500 Kč za semestr.

Přípravný kurz na zkoušku Cambridge English: First (FCE)

FCE je nejen nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge ESOL, ale také nejpopulárnější jazyková zkouška v České republice. Zkouška FCE testuje praktickou znalost angličtiny na vyšší středně pokročilé úrovni a ověřuje všechny čtyři jazykové dovednosti - čtení, poslech, psaný a mluvený projev. Hodnotí se také znalost gramatiky a slovní zásoby. Tyto znalosti jsou ověřovány na materiálech vycházejících z každodenních situací. FCE je široce uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, vhodná např. pro zaměstnance v klientských službách nebo pro administrativní práce v bankovnictví, aeroliniích, cateringu apod. Rovněž ji lze uplatnit na jednotlivých univerzitách a dalších institucích. Pokud zkoušku FCE složíte, dostanete certifikát University of Cambridge ESOL Examinations, který platí celý život. Náš přípravný kurz Vám k němu pomůže.

Vstupní úroveň B1-B2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Počet hodin týdně: 1 (1 x 90 minut). Výukový materiál: FCE Result. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 3500 Kč za semestr.

Přípravný kurz na zkoušku Cambridge English: Advanced (CAE)

Zkouška CAE testuje praktickou znalost angličtiny na pokročilé úrovni a obdobně jako zkouška FCE obsahuje všechny čtyři jazykové dovednosti – čtení, poslech, psaný a mluvený projev. Hodnotí se také znalost gramatiky a slovní zásoby. Certifikát CAE je dokladem toho, že ovládáte angličtinu na úrovni postačující ke studiu na vysoké škole s angličtinou jako vyučovacím jazykem, a proto je CAE dobře hodnocen mnohými zaměstnavateli a různými vzdělávacími institucemi na celém světě. Držitel certifikátu CAE má nejen usnadněný vstup na vysoké školy, kde je angličtina hlavním vyučovacím jazykem, získává ale také významnou konkurenční výhodu při hledání zaměstnání. Certifikát University of Cambridge ESOL Examinations je platný celý život a náš přípravný kurz Vám k němu pomůže.

Vstupní úroveň B2-C1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Počet hodin týdně: 1 (1 x 90 minut). Výukový materiál: CAE Result Student´s Book. Počet studentů: 4–10. Cena kurzu: 3500 Kč za semestr.

Přípravný kurz na zkoušku Cambridge English: Proficiency (CPE)

CPE je nejdéle existující a nejnáročnější jazyková zkouška v řadě Cambridgeských zkoušek. Uchazeči musí prokázat srovnatelnou úroveň znalosti angličtiny se vzdělaným rodilým mluvčím. Tento prestižní certifikát uznávají instituce vyššího vzdělávání v mnoha zemích, včetně téměř všech univerzit ve Velké Británii. Zkouška testuje všechny čtyři jazykové dovednosti – četbu, poslech, psaný a mluvený projev. Znalosti jsou ověřovány na materiálech vycházejících z každodenních situací. Certifikát University of Cambridge ESOL Examinations je platný celý život a náš přípravný kurz Vám k němu pomůže.

Vstupní úroveň C1-C2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Počet hodin týdně: 1 (1 x 90 minut). Výukový materiál: Proficiency Masterclass Student´s Book (v ceně kurzovného). Počet studentů: 4–10. Cena kurzu: 7 200 Kč za celý akademický rok (od října do května).» Kurzy
» Kurzy DVPP
» Introduction to Academic English for Freshmen - FF UP
» Kurzy pro veřejnost v zimním semestru 2017 / 2018
» Kurzy pro veřejnost v letním semestru 2017
» Individuální výuka
» Firemní výuka
» Czech for Foreigners
» Přípravný kurz a zkoušky ÖSD
» Roční intenzivní (pomaturitní) kurz AJ - výstupní úrovně B1 a B2
» Přípravné kurzy na zkoušky Cambridge English přes Britské centrum

   

Výukové materiály

Dárkový poukaz

Poptávkový formulář

Moodle

Britské centrum

Galerie

 

Přihláška

Najdete nás na Facebooku

Učíme mluvit