11 Firemní jazykové kurzy | UPLIFT Olomouc
Kurzy
Jazyková škola UPLIFT
Homepage » Kurzy » Firemní výuka

Firemní výuka

Poskytujeme komplexní jazykové služby připravené na míru Vašim potřebám a požadavkům. Klademe důraz na kvalitu, flexibilitu a individuální a přátelský přístup.

Nabízíme:
ukázkovou hodinu zdarma; bezplatný audit Vašich jazykových znalostí; poradenství zaměřené na jazykové vzdělávání; flexibilitu při sestavování jazykového plánu; tematické zaměření výuky (např. s důrazem na obchodní, technický či odborný jazyk); přípravu na mezinárodní zkoušky; kombinaci klasické výuky s e-learningem; kvalitní české lektory i rodilé mluvčí; průběžné a závěrečné testování; osvědčení o absolvování kurzu; výuku v našich prostorách nebo ve Vaší firmě; více než 20 světových jazyků včetně češtiny pro cizince.
Skupinová výuka
Na základě jazykového auditu zařadíme Vaše zaměstnance do kurzů vhodné úrovně, doporučíme optimální intenzitu výuky a studijní materiály. Na základě našich zkušeností Vám doporučujeme maximálně osm studentů v jednom kurzu.

Individuální výuka
Tato efektivní forma výuky je určena těm, kteří požadují individuální přístup lektora a nechtějí navštěvovat skupinovou výuku. Otestujeme Vaši jazykovou úroveň, sestavíme Vám individuální plán a Vy si můžete sami nastavit rychlost a intenzitu výuky.

Víkendová výuka
Víkendové kurzy jsou připraveny pro ty, kteří pro své pracovní vytížení nemají čas na pravidelnou výuku během týdne, případně pro ty, kteří se potřebují v krátkém časovém horizontu rychle v daném jazyce zdokonalit. Náplň a intenzita kurzu jsou nastaveny tak, aby dostály Vašim požadavkům.

Na základě Vašich požadavků pro Vás rádi vypracujeme cenovou nabídku a představíme se Vám při ukázkové hodině zdarma.
Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, případně využijte poptávkový formulář.» Kurzy
» Kurzy DVPP
» Introduction to Academic English for Freshmen - FF UP
» Kurzy pro veřejnost v zimním semestru 2017 / 2018
» Kurzy pro veřejnost v letním semestru 2017
» Individuální výuka
» Czech for Foreigners
» Přípravný kurz a zkoušky ÖSD
» Roční intenzivní (pomaturitní) kurz AJ - výstupní úrovně B1 a B2
» Přípravné kurzy na zkoušky Cambridge English přes Britské centrum

   

Výukové materiály

Dárkový poukaz

Poptávkový formulář

Moodle

Britské centrum

Galerie

 

Přihláška

Najdete nás na Facebooku

Učíme mluvit