5 Intenzivní kurz angličtiny pro studenty 1. ročníků FF UP | UPLIFT Olomouc
Jazyková škola UPLIFT
Homepage » Kurzy » Introduction to Academic English for Freshmen - FF UP

Intenzivní kurz angličtiny pro studenty 1. ročníků FF UP

Pro budoucí posluchače studijních oborů na FF UP, kteří v září nastupují do prvního ročníku, jsme připravili intenzivní kurz Introduction to Academic English.

Mezi probíranými tématy nebude chybět například:

general academic English vocabulary; critical reading and reading comprehension; developing tactics for summarising; basics of academic writing; presentation and communication skills; listening skills, etc.
Cena intenzivního pětidenního kurzu činí 3 000,- Kč. Studijní materiály jsou zahrnuty v ceně kurzovného. Kapacita kurzu je omezená, rozhoduje pořadí přihlášených. Skupinová výuka bude probíhat v maximálním počtu 10 lidí a povedou ji zkušení lektoři FF UP. Konverzační část zajistí rodilý mluvčí.

Intenzivní kurz se koná od 11. do 15. září 2017. Výuka bude probíhat v prostorách Jazykové školy UPLIFT, tř. Svobody 26, Olomouc a to každý den v rozmezí 9,00–12,00 a 13,00–16,00 hod (celkem 40 vyučovacích hodin). Po dobu trvání kurzu je možné využít ubytování na studentských kolejích za zvýhodněnou cenu 252 Kč/den. Poplatek za ubytování bude uhrazen na místě.

Pro přihlášení do kurzu je nutné vyplnit přihlašovací formulář. Po obdržení přihlášky Vám zašleme potvrzení o zařazení do kurzu a další informace k jeho organizaci (např. rozřazovací test pro zařazení do odpovídajícího kurzu). Na základě potvrzení o zařazení do kurzu proveďte platbu, nejpozději však do 6. 8. 2017.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

kurz úroveň den čas termín cena
Introduction to Academic English dle dohody Po-Pá 9.00-16.00 11.9.2017-15.9.2017 3000,- Přihláška

Zdokonalte své jazykové schopnosti! Poznejte krásné univerzitní město! Získejte nové kamarády a přátele!

» Kurzy
» Kurzy DVPP