19 New page
Kurzy
Jazyková škola UPLIFT
Homepage » Kurzy » Popis letních kurzů

Popis letních kurzů


Letní kurz AJ pro děti ve věku 6-8 let a 9-11 a 12 až 15 let

Cílem kurzu je konverzace, hraní a příjemné trávení času v anglicky mluvícím prostředí. Děti získají nové kamarády, naučí se nové hry a písničky. Uslyší nová slova, fráze a osvojí si ji přirozenou spontánní cestou. Kurz bude probíhat v prostorách budovy FF UP na tř. Svobody 26 a v přilehlých parcích (v případě příznivého počasí se velká část výuky bude konat venku). První setkání s dětmi se uskuteční 10. 7. 2017 v 8:00 v prostorách jazykové školy UPLIFT, 1. patro.

Rámcový rozvrh:

8:00-8:30 – příchod dětí do kurzu
8:30-9:00 – ranní blok s rozcvičkou a písní v AJ
9:00-10:30 – výuka angličtiny ve třídě
10:30-12:00 – sport a hry v parku
12:00-13:00 – oběd
13:00-14:30 – odpolední blok s knihou, filmem, divadlem v AJ
14:30-15:00 – zhodnocení dne, ukončení dne písničkou

Ve středu se bude celá výuka konat v olomoucké ZOO, kdy návštěva bude spojena s cílenými aktivitami na osvojení anglické slovní zásoby ze světa zvířat, přírody a životního prostředí.
(v případě nepřízně počasí se může program konat v jiný den)

V dalším dni je v programu návštěva botanické zahrady (v případě nepřízně počasí Vlastivědného muzea) opět bude čas na angličtinu v jejím každodenním užití.

Strava:

Pro děti bude zabezpečen 3x studený British oběd, 1x teplý oběd (polévka, hlavní jídlo), během celého dne pitný režim (voda, čaj), ovoce a sladkost/mléčný výrobek na svačinu. V případě, že má dítě zdravotní omezení ve stravování, prosím informujete nás obratem. V den návštěvy ZOO, prosíme, abyste dětem nabalili větší svačinu a pití, i v tento den od nás dostanou sladkost/ovoce.

V ceně je zahrnuta strava, vstupy do ZOO a BZ a cestovné (lístky na autobus na Svatý Kopeček).

Počet hodin týdně: 10 x 45 minut. Počet žáků: 8-10. Cena kurzu: 2990 Kč.


Letní kurz NJ pro děti ve věku 9-12 let

Cílem kurzu je konverzace, hraní a příjemné trávení času v německy mluvícím prostředí. Děti získají nové kamarády, naučí se nové hry a písničky. Uslyší nová slova, fráze a osvojí si ji přirozenou spontánní cestou. Kurz bude probíhat v prostorách budovy FF UP na tř. Svobody 26 a v přilehlých parcích (v případě příznivého počasí se velká část výuky bude konat venku). První setkání s dětmi se uskuteční 15. 8. 2016 v 8:00 v prostorách jazykové školy UPLIFT, 1. patro.
Rámcový rozvrh:
8:00-8:30 – příchod dětí do kurzu
8:30-9:00 – ranní blok s rozcvičkou a písní v NJ
9:00-10:30 – výuka němčiny ve třídě
10:30-12:00 – sport a hry v parku
12:00-13:00 – oběd
13:00-14:30 – odpolední blok s knihou, filmem, divadlem v NJ
14:30-15:00 – zhodnocení dne, ukončení dne písničkou
Ve středu se bude celá výuka konat v olomoucké ZOO, kdy návštěva bude spojena s cílenými aktivitami na osvojení německé slovní zásoby ze světa zvířat, přírody a životního prostředí.
(v případě nepřízně počasí se může program konat v jiný den)
V dalším dni je v programu návštěva botanické zahrady (v případě nepřízně počasí Vlastivědného muzea) opět bude čas na němčinu v jejím každodenním užití.
Strava:
Pro děti bude zabezpečen 3x studený oběd, 1x teplý oběd (polévka, hlavní jídlo), během celého dne pitný režim (voda, čaj), ovoce a sladkost/mléčný výrobek na svačinu. V případě, že má dítě zdravotní omezení ve stravování, prosím informujete nás obratem. V den návštěvy ZOO, prosíme, abyste dětem nabalili větší svačinu a pití, i v tento den od nás dostanou sladkost/ovoce.
V ceně je zahrnuta strava, vstupy do ZOO a BZ a cestovné (lístky na autobus na Svatý Kopeček).
Počet hodin týdně: 10 x 45 minut. Počet žáků: 5-10. Cena kurzu: 2990 Kč. Termín přihlášek: 30.6.2017.


Letní intenzivní kurz AJ pro falešné začátečníky


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v anglickém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro úplné začátečníky. Tento kurz můžete považovat za start pro Vaše studium angličtiny. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A1-A2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to buď odpoledne 16:30-19:45 nebo dopoledne 9:00 do 12:15 (+ možnost konverzace s rodilým mluvčím v čase 13:30-15:00) Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní intenzivní kurz AJ pro mírně pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v anglickém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro mírně pokročilé. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium angličtiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: 11.7.2016/ 8. 8. 2016/ 22.8.2016. Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to buď odpoledne 16:30-19:45 nebo dopoledne 9:00 do 12:15 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu jeLetní intenzivní kurz AJ pro středně pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v anglickém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro středně pokročilé. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium angličtiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: 11.7.2016/ 8. 8. 2016/ 22.8.2016. Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to buď odpoledne 16:30-19:45 nebo dopoledne 9:00 do 12:15 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní intenzivní kurz AJ pro pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v anglickém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro pokročilé. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium angličtiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň B2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to buď odpoledne 16:30-19:45 nebo dopoledne 9:00 do 12:15 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní kurz konverzace v anglickém jazyce


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v anglickém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro pokročilejší úrovně, tedy B1-B2 a C1-C2. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium angličtiny i přes léto. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň B1/C1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to vždy od 9:00 do 12:15/16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 500 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je .Letní intenzivní kurz NJ pro falešné začátečníky


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v německém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro falešné začátečníky, tedy pro ty z vás, kteří už nějakou malou zkušenost s NJ mají, ale chtěli by si své základy upevnit a prohloubit. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium němčiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A1-A2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku dopoledne 9:00 do 12:15 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu jeLetní intenzivní kurz NJ pro mírně pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v německém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro mírně pokročilé, tedy pro ty z vás, kteří už zkušenost s NJ mají, ale chtěli by si své základy upevnit a prohloubit. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium němčiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A2-B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to odpoledne 16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní intenzivní kurz NJ pro středně pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v německém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro středně pokročilé, tedy pro ty z vás, kteří už zkušenost s NJ mají, ale chtěli by si své znalosti upevnit a prohloubit. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium němčiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A2-B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to odpoledne 9:00-12:15 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní intenzivní kurz NJ pro pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v německém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro pokročilé, tedy pro ty z vás, kteří už NJ ovládají, ale chtěli by si o prázdninách svou jazykovou úroveň udržet a případně ji ještě o něco posunout. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium němčiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A2-B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to odpoledne 16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní kurz NJ pro mírně pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak v německém jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro mírně pokročilé, tedy pro ty z vás, kteří už zkušenost s NJ mají, ale chtěli by si své základy upevnit a prohloubit. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte si náš rozřazovací test. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium němčiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A2-B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 2 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá ve čtvrtek od 16:30 do 18:00 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 1 500 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu jeLetní intenzivní kurz ŠJ pro mírně pokročilé


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak ve španělském jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro mírně pokročilé, tedy pro ty z vás, kteří už zkušenost se ŠJ mají, ale chtěli by si své základy upevnit a prohloubit. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium španělštiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A2-B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: 11.7.2016/ 1.8.2016 Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to bud dopoledne 9:00 - 12:15 nebo odpoledne 16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je 4.7.2016/25.7.2016


Letní intenzivní kurz ŠJ pro falešné začátečníky


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak ve španělském jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro falešné začátečníky, tedy pro ty z vás, kteří už nějako malou zkušenost se ŠJ mají, ale chtěli by si své základy upevnit a prohloubit. Tento kurz můžete považovat za udržovací kurz pro Vaše studium španělštiny i přes léto. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň A1-A2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: 11.7.2016/ 1.8.2016 Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to bud dopoledne 9:00 - 12:15 nebo odpoledne 16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je 4.7.2016/25.7.2016Letní intenzivní kurz ČJ pro začátečníky - Czech for foreigners - beginners


This course is intended for everyone who is interested in learning Czech and has no or nearly no knowledge of it. In this course you will acquire the basics from Czech phonetics, vocabulary and grammar which will show you how beautiful the Czech language is and you may then continue in one of our regular courses throughout the year. The maximum capacity of the course is 8 students and the minimum is 4. We will provide all study materials you will need.

Vstupní úroveň A1-A2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to bud dopoledne 9:00 - 12:15 nebo odpoledne 16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní intenzivní kurz ČJ pro mírně pokročilé - Czech for foreigners - pre-intermediate


This course is intended for everyone who is interested in learning Czech and has some previous knowledge of it. In this course you will enhance your knowledge of Czech phonetics, vocabulary and grammar. You may then continue in one of our regular courses throughout the year. The maximum capacity of the course is 8 students and the minimum is 4. We will provide all study materials you will need.

Vstupní úroveň A2-B1 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to bud dopoledne 9:00 - 12:15 nebo odpoledne 16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Introduction to Academic EnglishVstupní úroveň dle dohody dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 40 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to od 9:00-12:00 a od 13:00-16:00 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 5-10. Cena kurzu: 3 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je 6.8.2017


Letní kurz konverzace ve FJ s rodilou mluvčí


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak ve francouzském jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro středně pokročilé, tedy pro ty z vás, kteří už mají zkušenost s FJ a chtěli by se hlavně zdokonalit v komunikačních dovednostech. Kurz je veden rodilou mluvčí. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň B1-B2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 16 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá v pondělí v 16:30-18:00 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 1500 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je


Letní intenzivní kurz FJ pro středně pokročilé s rodilou mluvčí


Tento kurz je určen všem, kteří chtějí využít léto aktivně a zdokonalit se tak ve francouzském jazyce. Úroveň kurzu je koncipována pro středně pokročilé, tedy pro ty z vás, kteří už mají zkušenost s FJ a chtěli by se hlavně zdokonalit v komunikačních dovednostech. Kurz je veden rodilou mluvčí. V kurzu se budete věnovat všem oblastem jazyka, tedy gramatice, slovíčkům, ale také poslechu a hlavně mluvení. Témata budou převážně všeobecná se speciálním přihlédnutím k tématice cestování. Kapacita kurzu je 8 studentů a minimální počet jsou 4 studenti. Veškeré studijní materiály pro Vás zajistíme.

Vstupní úroveň B1-B2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.
Začátek kurzu: Počet hodin týdně: 20 (1 hodina = 45 minut). Výuka probíhá od pondělí do pátku a to 16:30-19:45 Výukový materiál: studijní materiály, které pro Vás připravíme. Počet studentů: 4–8. Cena kurzu: 2 000 Kč Termín přihlášení/zaplacení kurzu je» Kurzy
» Kurzy DVPP
» Introduction to Academic English for Freshmen - FF UP
» Kurzy pro veřejnost v zimním semestru 2017 / 2018
» Kurzy pro veřejnost v letním semestru 2017
» Individuální výuka
» Firemní výuka
» Czech for Foreigners
» Přípravný kurz a zkoušky ÖSD
» Roční intenzivní (pomaturitní) kurz AJ - výstupní úrovně B1 a B2
» Přípravné kurzy na zkoušky Cambridge English přes Britské centrum

   

Výukové materiály

Dárkový poukaz

Poptávkový formulář

Moodle

Britské centrum

Galerie

 

Přihláška

Najdete nás na Facebooku

Učíme mluvit